Prawo spółek handlowych prawo gospodarcze Adwokat Gdańsk Trójmiasto

Rejestracja, prowadzenie i zamknięcie działalności gospodarczej, przygotowywanie niezbędnych dokumentów, ogłoszenie upadłości – wszystko, co wiąże się ze świadczeniem usług lub sprzedażą towarów wymaga dopełnienia wielu obowiązków. Prawo cywilne dla przedsiębiorstw jest jednak bardziej surowe niż dla podmiotów nieprofesjonalnych - dlatego pomoc doświadczonego adwokata często okazuje się niezbędna.

Adwokat prawo spółek handlowych Gdańsk trójmiastoZarówno prowadzenie własnego biznesu, zawieranie umów z pracownikami, klientami czy kontrahentami, jak i bardziej skomplikowane sprawy sądowe wymagają dokładnej znajomości aktualnie obowiązujących przepisów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, świadczymy profesjonalne usługi z zakresu prawa gospodarczego i spółek handlowych. W ich skład wchodzą porady prawne na wszystkich etapach zakładania spółek – udzielamy fachowych porad odnośnie wyboru formy działalności, biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania konkretnego klienta. Pomagamy w rejestracji spółki, w tym przygotowujemy niezbędne dokumenty. Zajmujemy się analizą umów, sporządzeniem opinii prawnych i zabezpieczaniem interesów klienta. W razie potrzeby bierzemy udział w postępowaniu sądowym – na przykład z zakresu dochodzenia należności od nieuczciwych kontrahentów.

Jeżeli interesuje Cię adwokat prawo gospodarcze Gdańsk Trójmiasto jest miejscem, gdzie oferujemy nasze usługi prawne. Do każdej zleconej nam sprawy pochodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Podejmujmy współpracę zarówno na podstawie jednorazowego zlecenia, jak i zajmujemy się stałą obsługą podmiotów gospodarczych.

-->