Prawo karne

Prawo karne to w praktyce zespół przepisów, które jasno określają nakazy oraz zakazy postępowania i wskazują czyny, które uważane są za przestępstwo. W jego zakresie znajdziemy także określone sankcje grożące za złamanie tychże przepisów oraz odpowiednie sposoby na wykonanie kary.


Kancelaria prawna adwokat Agaty Morawskiej zajmuje się sprawami karnymi, w których klient jest podejrzanym lub oskarżonym o popełnienie czynu prawnie zabronionego. Są to postępowania dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, pobić, prowadzenia pojazdów mechanicznych w stanie upojenia alkoholowego lub narkotykowego, wyłudzeń, kradzieży, fałszerstw, oszustw oraz wykroczeń i przestępstw skarbowych.


Lepiej wcześnie niż za późno


Niewielu obywateli zdaje sobie sprawę z faktu, że w sprawach z zakresu prawa karnego najważniejszy jest błyskawiczny kontakt z adwokatem. Tak, więc jeśli popełniliśmy jakiś czyn zagrożony karą, jesteśmy osobą, którą się o takie postępowanie podejrzewa lub ofiarą tego rodzaju przestępstwa kluczowe jest natychmiastowe zwrócenie się o pomoc do doświadczonej kancelarii adwokackiej. Warto znać swoje prawa i skorzystać nie tylko z zastępstwa procesowego, ale również pomocy na etapie postępowania przygotowawczego, szczególnie, że ustawodawca dopuszcza taką możliwość.

-->