Skuteczna windykacja, odzyskiwanie długów Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański

Nie każdy kontrahent okazuje się rzetelny i rzeczywiście płaci w terminie za otrzymane dobra czy wykonane usługi. Nierzadko okazuje się, że pomimo ponagleń i upomnień nie udaje uzyskać się należnych środków. Na szczęście nie wszystko jest stracone – z pomocą przyjdzie Ci nasza kancelaria adwokacka, która wykona dla Ciebie windykację należności.

Odzyskiwanie długów Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz GdańskiCałkiem sporo przedsiębiorców niewiele sobie robi z zapisanych w fakturach terminach i pozwala sobie nawet na wielomiesięczne opóźnienia w regulowaniu płatności. Niestety to, co dla nich może wydawać się błahostką, dla Ciebie może oznaczać utratę płynności finansowej i poważne tarapaty. Samodzielne dochodzenie swoich praw i roszczeń może okazać się bardzo trudne, ale przy pomocy prawnika można przejść przez poszczególne etapy o wiele sprawniej i skuteczniej.

Windykacja należności Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański – w czym pomoże adwokatDoświadczony prawnik pomoże Ci, jeszcze zanim zdecydujesz się wkroczyć na drogę sądową. Dzięki wykorzystaniu tzw. miękkiego nacisku, czyli regularnego wysyłania przypomnień i wezwań do zapłaty, w wielu przypadkach udaje się uzyskać spodziewane rezultaty. Przekazanie jego danych do BIG (Biura Informacji Gospodarczej) również często okazuje się wystarczającym działaniem, by chociaż niektórych skłonić do działania. Ostatecznym działaniem jest wytoczenie postępowania sądowego – tu jednak warto pamiętać, że może czekać Cię wielomiesięczna walka.

Windykacja Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański – z nami łatwiejJeśli więc masz do czynienia z niepłacącym kontrahentem, to bez wątpienia zainteresuje Cię współpraca z nami. Udzielamy kompleksowej pomocy na wszystkich szczeblach prowadzących do windykacji i dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone działania przyniosły możliwie najszybszy efekt. Pomogliśmy już dziesiątkom firm i jesteśmy przekonani, że również i Tobie będziemy w stanie pomóc – niezależnie z jak skomplikowanym zadaniem się do nas zgłosisz. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać na współpracy z nami.

-->