Zastępstwo procesowe Gdańsk Trójmiasto, Pruszcz Gdański

Postępowania sądowe nie zawsze prowadzone są w najbliższym dla pozwanego (lub pozywającego) sądzie. Może więc zdarzyć się, że dzieli Cię od niego nawet kilkaset kilometrów. Niekoniecznie jednak musi to oznaczać konieczność poświęcania ogromnych ilości czasu na stawienie się w wyznaczonym sądzie osobiście – o wiele sensowniejszym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z zastępstwa sądowego, czyli oddelegowanie uprawnień na rzecz reprezentującego Cię prawnika.

Zastępstwo procesowe Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański


Dzięki sięgnięciu po zastępstwo procesowe, możesz wyznaczyć prawnika znajdującego się w okolicy, w której prowadzone jest postępowanie sądowe, aby reprezentował Cię podczas postępowania. Aby umożliwić mu wykonywanie swoich zadań, niezbędne będzie przesłanie mu (przez internet lub listownie) dokumentów, które będą wykorzystane podczas rozpraw. Najczęściej obejmuje to zeznania świadków, treść pozwu, sprzeciwu, itp. Trzeba będzie również wykonać dokument pełnomocnictwa i przekazać jego oryginał prawnikowi. Oczywiście może zdarzyć się, że pełnomocnictwo zostanie sporządzone „na ostatnią chwilę”, ponieważ nastąpiły jakieś niespodziewane wydarzenia, jednak z reguły powinno się przesłać prawnikowi wszystkie niezbędne informacje ze sporym wyprzedzeniem – tak, by umożliwić mu zapoznanie się z aktami sprawy i przygotowanie się do reprezentowania Ciebie. Od tego momentu nie musisz już zajmować się śledzeniem terminów ani monitorować przebiegu postępowania – masz pewność, że wszystko jest w rękach specjalisty, któremu powierzyłeś swoją sprawę.

Zastępstwo procesowe Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański – dlaczego z nami?


Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni specjaliści, którzy doprowadzą ją do końca. Niezależnie od tego przed kim przychodzi Ci występować – czy przed sądem rejonowym, rodzinnym, karnym czy organami administracji publicznej – możesz liczyć na naszą reprezentację, jak również pomoc w przygotowywaniu i opracowywaniu odpowiednich dokumentów procesowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i profesjonalne podejście do każdego postępowania.

-->