Pomoc frankowiczom umowy kredyty frankowe Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański

Posiadasz kredyt frankowy? Zastanawiasz się nad pomocą doświadczonej kancelarii adwokackiej, dzięki której mógłbyś znaleźć sposób na unieważnienie umowy lub łatwiejszą spłatę rat? Zapraszamy Cię do kontaktu, umowy frankowe Kartuzy, Wejherowo to jedna z naszych specjalizacji Możemy zaoferować Ci kompleksową i profesjonalną pomoc, w tym weryfikacje dokumentów oraz reprezentację na każdym etapie postępowania.

Kredyty frankowe Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański – co powinieneś wiedzieć?Na początku XXI wiele osób postanowiło wziąć kredyt we frankach szwajcarskich, na co wpływ miały między innymi agresywne akcje marketingowe prowadzone przez wiele banków. Niestety, wraz z upływem czasu kurs franka zaczął rosnąć, aż do momentu, gdy podjęto decyzję o uwolnieniu jego kursu. Konsekwencją tego był ogromny wzrost rat kredytów hipoteczny, a tym samym coraz większe zadłużenie i perspektywa utraty nieruchomości. W sytuacji takiej znalazło się sporo naszych rodaków, którzy do dzisiejszego dnia żyją z groźbą utraty swojego domu. Jeżeli sprawa ta dotyczy również Ciebie, wcale nie musisz czuć się bezradnie – pomoc frankowiczom Kartuzy, Wejherowo to jedna z oferowanych przez nas usług. Chętnie udzielamy profesjonalnej i kompleksowej pomocy osobom, które padły ofiarami wahań kursu szwajcarskiej waluty oraz działań banków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym temacie, co pozwoliło nam na wypracowanie skutecznej strategii w walce o odfrankowanie lub unieważnienie umowy kredytu.

Pomoc dla frankowiczów Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański – co możemy dla Ciebie zrobić?W zakres oferowanych przez nas usług w tzw. sprawach frankowych możemy zagwarantować Ci, że Twoja umowa z bankiem zostanie szczegółowo przeanalizowania przez zespół fachowców, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Oceniamy zapisy umowy w celu sprawdzania, czy nie znajdują się w niej niezgodne z prawem klauzule umowne. Naszym celem jest unieważnienie umowy frankowej lub jej przewalutowanie. Zapewniamy pełną reprezentację klienta na każdym etapie postępowania – zarówno przedsądowym, sądowym, jak i egzekucyjnym.

-->