Prawo spółek handlowych prawo gospodarcze Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański

Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Dziedziny te zajmują się regulacją stosunków prawnych pomiędzy podmiotem gospodarczym i państwem oraz obejmują szereg regulacji, które bezpośrednio dotyczą przedsiębiorców. Usługi prawne z tego zakresu to część świadczonych przez naszą kancelarię usług. Nasi klienci mogą liczyć na duże doświadczenie oraz wiedzę dotyczących wszystkich spraw natury handlowej i gospodarczej. Ponadto przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa przekazywanych dokumentów oraz zachowania poufności danych.

Adwokat prawo gospodarcze Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz GdańskiPrawo gospodarcze można podzielić na prywatne i publiczne. W pierwszym przypadku reguluje ono kontakty między przedsiębiorcami i konsumentami, a w drugim dotyczy stosunków między państwem, a przedsiębiorstwem. Co ciekawe, w polskim systemie prawnym nie ma jednego kodeksu regulującego prawo gospodarcze. W każdego roku wprowadzane są nowe przepisy, a dotychczasowe mogą ulegać zmianom. Dużym wyzwaniem dla osób prowadzących działalność jest też ich interpretacja. W związku z tym wiele osób czuje się zagubiona w gąszczu tych praw i przepisów – dlatego przedsiębiorcy, który chcą efektywnie zarządzać swoją firmą, często korzystają z pomocy doświadczonych prawników. Współpraca z kancelarią adwokacką stanowi skuteczne zabezpieczenie przed istniejącym ryzykiem prawnym. Pozwala też skupić się na strategicznych celach gospodarczych, zaoszczędzić sporo czasu oraz uniknąć kosztów związanych z utrzymywaniem działu prawnego w firmie.

Adwokat prawo spółek handlowych Kartuzy, Wejherowo, Pruszcz Gdański – na co możesz liczyć?Nasza kancelaria posiada dużą wiedzę z zakresu spółek prawa handlowego. Nasze doświadczenie opiera się między innymi na wieloletniej współpracy z przedsiębiorcami oraz organami spółek. Chętnie udzielamy indywidualnie dobranych porad, aby pomóc klientów zorientować się w skomplikowanych przepisach prawnych. Wspieramy firmy w tworzeniu i przekształceniach prawnych. Pomagamy przeprowadzić restrukturyzację oraz obsługujemy procesu upadłości i likwidacji przedsiębiorstwa. Możemy reprezentować klienta przy zawieraniu umów oraz asystować przy transakcjach handlowych.

-->